Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Prośba o pilną pomoc mam dylemat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Prośba o pilną pomoc mam dylemat

    Zamieszczone przez Agamek12
    meritas, a ile Ty chcesz pieniążków na auto przeznaczyć?
    A co to pana interesuje ?, czy za 10 czy 50 tyś ,nie ma znaczenia.

    Mnie marwti ,że meritas musi zadwac takie pytanie/jak w tytule/ , chyba że ostatnie 20 lat był za granicą. Pewnie można szukać sobie samemu i po Europie , tylko jakie koszty i nakłady czasu w porównaniu do lokalnych poszukiwań o możliwości weryfikacji stanu technicznego i historii nie wspominając.

  • #2
    [O2FL] Prośba o pilną pomoc mam dylemat

    Oglądałem dziś dla ojca do kupienia octavię 2fl kombi 2.0tdi cr 140km i mam dylemat czy w tych samochodach nie powinny być dwie rury wydechu.
    Ta co oglądałem miała jedną i sie zdziwiłem gdyż myślałem ze tylko 1.6 maja jedna rurę, auto krajowe z pewną historią rok 2012.
    Prosze o pomoc może ktoś może w etyce zweryfikować.
    Pozdrawiam
    1.9TDI BXE 144.8KM 322.5 Nm by MR Motors

    Komentarz


    • #3
      a nie prościej samemu na necie poszukać ? albo jeszcze lepiej do aso zadzwonić i zapytać ?
      Mastershine - Auto Detailing Studio

      Komentarz


      • #4
        Na necie nic nie mogę znaleźć do aso jutro jadę
        1.9TDI BXE 144.8KM 322.5 Nm by MR Motors

        Komentarz


        • #5
          raczej 2 rurki popatrz jeszcze na ETCE online Link klikasz na carprog 2 i wybierasz co cie interesuje. Ja ma 2 ruri i z tego co pamiętam jak po ototmoto patrzylem to mialy zawze 2 rurki w 140KM, jak z dpf moze byc roznie albo proste albo zagięte w dół jest to sprawa nierozstrzygnięta
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • #6
            Chodziło to ze ta jest z 2012 PDF i pojedyncza rurka a w tym linku i pod vinemnic nie mogę odczytać gdyż brak jest danych
            1.9TDI BXE 144.8KM 322.5 Nm by MR Motors

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez diablo228
              a nie prościej samemu na necie poszukać ? albo jeszcze lepiej do aso zadzwonić i zapytać ?
              po tj. forum żeby zapytac....
              W 1,6 tdi dpf jest jedna - może luknij w "nasze auta" albo jakieś ogłoszenia na otomoto....
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #8
                W 2.0 TDI z DPF jest jedna rura,bez dpf dwie,więc jak ma jedną to wszystko jest ok

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez lpawlak
                  mam dylemat czy w tych samochodach nie powinny być dwie rury wydechu
                  Powinny byc dwie.Jedna rura jest w 1.6 tdi
                  Kondziu

                  OCP

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam takową octavie u ojca w garażu i na bank jest jedna i nie ma ostatniego tłumika,więc nie wiem skąd pomysł,że są dwie

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez zadariusz1
                      nie wiem skąd pomysł,że są dwie
                      bo przed liftem były dwie :roll:
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        Re: Prośba o pilną pomoc mam dylemat

                        Zamieszczone przez lpawlak
                        Oglądałem dziś dla ojca do kupienia octavię 2fl kombi 2.0tdi cr 140km i mam dylemat czy w tych samochodach nie powinny być dwie rury wydechu
                        Jest ok
                        Od pewnego momentu jest jedna rura- nawet w 2.0 140 KM. U siebie mam dwie.....kolega ma młodsza o rok i ma już jedną rurę.
                        pozdrawiam
                        Octavia II Elegance FL 4x4 2,0 TDI CR '11 (seria) 143kkm i poszła w ludzi!!

                        SII FL 4x4 '14 2.0 TDI CFFB

                        Komentarz


                        • #13
                          u sąsiada w SII 1.6tdi są dwie rurki
                          OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                          Auto Detailing: Dream Car Studio
                          (znajdź również na fb)

                          Komentarz


                          • #14
                            Dzięki za info popatrzyłem na mobile.de tam jest więcej zdjeć z tego rocznika i rzeczywiście są pojedyncze rury wiec ok.
                            Dzięki za pomoc
                            Pozdrawiam
                            Lukasz
                            1.9TDI BXE 144.8KM 322.5 Nm by MR Motors

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez piotrek_os
                              Zamieszczone przez diablo228
                              a nie prościej samemu na necie poszukać ? albo jeszcze lepiej do aso zadzwonić i zapytać ?
                              po tj. forum żeby zapytac....
                              Ale nie którym niestety nawet do głowy nie przyjdzie żeby pomyśleć o tym że ktos szuka na szybkiego nie może znaleźć więc wchodzi na forum żeby zapytać, bo po to jest forum. Jak ktoś ma czas to może siedzieć i czytac 145763 postów, ale jeśli ktoś kto szybko potrzebuje odpowiedzi,po prostu zadaje pytanie na forum, a tu skucha, pierwsza odp jaka pada to poszukaj sobie.

                              Niestety jest to smutna prawda na tym forum, to moje niestety także pierwsze forum, na którym również na moje pierwsze pytanie dostałem odp poszukaj sobie.
                              Prawda jest taka że niektórzy użytkownicy tego forum piszą sobie tutaj o różnych pierdołach, bo nie mają co robić w domu, dyskutuja na tematy dla niektórych zupełnie nie ważne, może nie mają rodzim kolegów itd, i od nich padaja odp poszukaj sobie.
                              A niektórzy zakładaja sobie konta właśnie po to, żeby porozmawiać na temat problemu z jakim sie spotkali, i nie ma co się dziwić że ludziom puszczaja nerwy jak widzą odp poszukaj sobie.
                              Mój przykład, znika mi olej, muszę jechać w trasę świeżo kupionym autem, pytam na forum jaki olej wlać jeżeli nie wiem co było wlewane, a tu pada odp poszukaj sobie jest coś koło 1500 postów na temat oleju. To ja sie teraz pytam czy ten co mi odp jest normalnym, zdrowym psychicznie człowiekiem??? Jak muszę siadać w auto a wcześniej wlać olej to przecież nie będe czytał 2 tygodnie postów na temat jaki olej!!!
                              Prośba do odpowiadajacych właśnie żeby poszukać sobie. Jak nie chcecie pomóc lub nie znacie odpowiedzi to się w ogóle nie udzielajcie, w końcu odpowie ktoś kto wie i chce pomóc!!
                              Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X